Plan miasta- jak dotrzeć


Od dworca KELETI autobusem numer 7 do przystanku Uránia, potem pieszo prosto (100 metrów) i w pierwszą ulicę w prawo - ulica Kazinczy utca. Lub też metrem numer 2 do przystanku Astoria, stamtąd ulicą Rákóczi út w kierunku placu Blaha Lujza tér lewą stroną, w lewo w ulicę Kazinczy utca.

Od dworca NYUGATI metrem numer 3 aż do przystanku Deák tér, następnie pieszo bulwarem Károly körút i ulicą Wesselényi utca, na drugim rogu w prawo w ulicę Kazinczy utca.

Z dworca DÉLI metrem numer 2 do przystanku Astoria, stamtąd ulicą Rákóczi út w kierunku placu Blaha Lujza tér lewą stroną, w lewo w ulicę Kazinczy utca.

Od międzynarodowego dworca autobusowego NÉPLIGET  -metrem numer 3 aż do przystanku Deák tér, następnie pieszo bulwarem Károly körút i ulicą Wesselényi utca, na drugim rogu w prawo w ulicę Kazinczy utca.

Z lotniska FERIHEGY:

- minibusem lotniskowym (airport minibus) 2900.- forintów od osoby na wskazany adres.

- komunikacją miejską: autobusem 200E od lotniska do stacji końcowej Kőbánya-Kispest, stamtąd metrem numer 3 aż do przystanku Deák tér, następnie pieszo bulwarem Károly körút i ulicą Wesselényi utca, na drugim rogu w prawo w ulicę Kazinczy utca.

- Zóna Taxi ryczałt 22.- euro/auto; bilet do kupienia przed wsiąściem, stoisko Zóna Taxi znajduje się na lotnisku.