RegulaminPrzybycie, wymeldowanie:  

Apartamenty można zająć zaraz, kiedy zostaną wysprzątane, zazwyczaj koło godziny czternastej. Jeśli goście przybędą wcześniej, oczywiście jesteśmy do dyspozycji, jeśli chodzi o garaż i złożenie bagaży. Recepcja czynna jest całą dobę, więc przybycie w środku nocy nie stanowi problemu. Apartament prosimy opuścić do godziny jedenastej w dniu wyjazdu.

Ceny zawierają: 

VAT i inne podatki, opłatę  pościelową i ręcznikową, a także miejsce parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy jedno miejsce parkingowe w tym samym budynku – na auto do wysokości 2,1 metra (pojazdy na gaz nie mogą z niego korzystać).

Warunki płatności:

 
Zapłata na miejscu po przybyciu gotówką w forintach lub euro. Nie przyjmujemy płatności kartą bankową.

Klucze:   

Przy wydawaniu klucza prosimy o zastaw w wysokości 20 euro lub 6000 forintów. W razie zagubienia klucza zastaw przepada.

Wyposażenie apartamentów:

Każdy apartament składa się  z dwóch pokoi (sypialnia i salon). W sypialni podwójne łóżko, w salonie kanapa otwieralna w łóżko. W razie potrzeby możemy dostawić dodatkowe łóżko (maksymalnie jedno na apartament) w cenie 10 euro. W ten sposób w mieszkaniu może nocować do pięciu osób.

W salonie jest telewizor, telewizja kablowa, odtwarzacz dvd. W kuchni lodówka, kuchenka, mikrofalówka, zaparzacz do kawy, czajnik, toster, naczynia, talerze, szklanki i sztućce. W łazience jest pralka i suszarka do włosów.

Dzieci:

Do trzeciego roku życia nocleg jest za darmo, zapewniamy łóżeczko.